Czym należy się kierować przy wyborze portfela?

W dobie Internetu i popularności sklepów, zakup portfela może nastręczyć nam niemałych problemów. Jaki portfel wybrać aby spełniał swoją rolę, a jednocześnie był dobrej jakości i wyglądał modnie? Na te pytania postaram się udzielić kilku rad dla tych którzy nie są zdecydowani i nie wiedzą jak dokładnie temat ugryźć

Jakość portfela to ważna sprawa

Jeżeli nie jesteś zwolennikiem/zwolenniczą częstego zmieniania swojej galanterii, przywiązujesz się do swoich rzeczy to przede wszystkim warto postawić na jakość. Nie sztuką jest kupić portfel który za kilka miesięcy będzie nadawał się jedynie na śmietnik ponieważ wstyd nam będzie go wyciągać w restauracji czy w sklepie. Dlatego zalecam odstawienie wszystkich popularnych sieciówek które mamią nas tanim towarem. I to nie dlatego że mam zastrzeżenia do tego typu sklepów – po prostu szukanie tam jakości to jak uderzanie głową w mur. Jeżeli jesteś osobą bardziej zamożną – postaw na portfel kultowych marek ponieważ za takimi markami idzie wieloletnia tradycja i wyrabianie jakości. Z doświadczenia wiem że takich osób jest mało więc podpowiadam: po prostu zakup solidny portfel, może być ze skóry lub z Eko-skóry. Poczytaj opinie na Internecie dotyczących produktów, szukaj okazji, a potem tylko cel i pal – z własnego doświadczenia wiem, że można upolować dobrej jakości portfel ze skóry okraszony znanym nazwiskiem za bardzo dobrą, i ludzką przede wszystkim cenę. Wystrzegajcie się lepiej podróbek – noszenie ich to obciach, a tego nie chcemy. Dla bardziej wymagających mam radę: znajdźcie kogoś, kto Wam uszyje portfel. W naszym kraju jest na pęczki dobrych artystów, a taki portfel na zamówienie to rzecz jedyna w swoim rodzaju.

Kolor portfela

Nie było chyba takiego koloru materiału który nie został użyty w produkcji portfela. Jednak jaki wybrać? Modny czy klasyczny? To już zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Możesz kupić nawet z ćwiekami, ale zastanów się, czy ten portfel będzie podobał Ci się przez długi czas? Jeżeli nie jesteś pewna/pewien postaw na klasykę. Dla Pań polecam czerń, brązy, beże oraz nieśmiertelną czerwień dla Panów zdecydowanie praktyczny męski portfel w kolorze czarnym lub jednym z odcieni brązu – wybierz taki, który pasuje najbardziej do Twojego stylu.

Wielkość portfela

Przy kupnie portfela musisz wziąć także pod uwagę jak wielki musi być. Odpowiedz sobie na pytanie, ile kart masz zazwyczaj przy sobie, czy potrzebujesz dużą przegrodę na drobne pieniądze, czy chciałbyś/chciałabyś nosić zdjęcie swoich bliskich w portfelu, i czy będzie Ci go wygodnie nosić . W przypadku kobiet większy portfel może być dobry ponieważ bez problemu możemy włożyć go do torebki – w przypadku mężczyzn zazwyczaj musi mieścić się do kieszeni. Jeżeli potrzebujesz więcej przegródek na karty a nie potrafisz odpuścić sobie akurat wybranego modelu portfela – możesz zaopatrzyć się również w elegancki card holder, do którego włożysz wszystkie potrzebne karty. Mam nadzieje, że moje rady przydadzą się każdemu kto stoi przed zakupem portfela. Życzę każdemu udanych zakupów.

Naczelna

Dodaj komentarz