Instalacja rozszerzenia i odtwarzanie starych wersji w Articulate Sotoryline

W twoim Articulate Sotoryline Możesz zainstalować dowolną aplikacje do tworzenia treści jednym kliknięciem!

Jak zainstalować najnowszą wersję aplikacji?

Otwórz aplikację stacjonarną Articulate 360, klikając ikonę na pasku zadań komputera, następnie kliknij przycisk instaluj w dowolnej aplikacji do tworzenia pulpitów: Storyline 360, Studio 360, Replay 360 lub Peek 360. Podczas instalacji zobaczysz pasek postępu dla każdej z wyżej wymienionych aplikacji, następnie przycisk instaluj zmieni się w przycisk otwórz po zakończeniu instalacji.

Jak zainstalować poprzednią wersję aplikacji?

Może się zdarzyć, że będziesz musiał zainstalować poprzednią wersję aplikacji do tworzenia treści. Na przykład, jeśli pojawi się nowa funkcja Storyline z którą się jeszcze nie zapoznałeś, w każdej chwili możesz wrócić do starszej wersji aplikacji, dopóki nie będziesz mieć czasu, aby dowiedzieć się więcej o nowej funkcji.

Otwórz aplikację stacjonarną Articulate 360 ​​i najedź myszką na rozszerzenie, którą chcesz zmienić.

Kliknij wyświetloną strzałkę i wybierz inne wersje.

Pojawi się lista wszystkich wersji wydanych w ciągu ostatnich sześciu miesięcy. Teraz kliknij zainstaluj dla wersji, która cię interesuje. Lista wersji zostanie zamknięta, a wybrana przez ciebie wersja zostanie automatycznie zainstalowana.

Po zainstalowaniu poprzedniej wersji aplikacji, zobaczysz informację o  wstrzymaniu aktualizacji w aplikacji komputerowej Articulate 360. To wizualne przypomnienie, że używasz starszej wersji tej aplikacji. Przyszłe aktualizacje nie będą instalowane dla wstrzymanych aplikacji po kliknięciu aktualizuj wszystko. Aby zaktualizować wstrzymaną aplikację, kliknij aktualizacje wstrzymane, wybierz inne wersje z wyświetlonego menu, a następnie kliknij zainstaluj, aby zainstalować najnowszą wersję aplikacji.

Artykuł opracowała firma Teach24 – Articulate storyline.

Naczelna

Dodaj komentarz