Pompy zanurzeniowe Tsurumi.

Nowoczesne pompy zanurzeniowe Tsurumi, to na chwilę obecną jedne z bardziej zaawansowanych technologicznie pomp zanurzeniowych. Pompy te charakteryzują się najnowocześniejszymi komponentami, zastosowanymi do produkcji, dzięki czemu, charakteryzują się wysokim poziome trwałości oraz odporności na pracę w trudnych warunkach. Mamy tutaj więc do czynienia z nowoczesnymi pompami, które sprawdzają w wielu zróżnicowanych zastosowaniach. Przede wszystkim zaś, przeznaczone są do prac związanych z tłoczeniem czystej, jak i zanieczyszczonej wody. Warto tutaj więc przyjrzeć się nieco bliżej kwestii konstrukcji tych nowoczesnych jednostek pompowych, bowiem ich wdrożenie w wielu przypadkach, będzie zapewniać doskonałe parametry pracy.

Czym charakteryzują się pompy zanurzeniowe Tsurumi?

Przede wszystkim, należy tutaj zwrócić uwagę na fakt, iż pompy zanurzeniowe Tsurumi, to nowoczesne jednostki, sprawdzające się w bardzo zróżnicowanych warunkach pracy. Wyposażone są w następujące rozwiązania technologiczne, podnoszące poziom trwałości oraz wydajności w pracy:

  • Podwójne uszczelnienie mechaniczne – wykonane z węglika krzemu i usytuowane w środku komory olejowej.
  • Pierścienie uszczelniające – zlokalizowane pomiędzy dolnym uszczelnieniem a pompowanym medium, gwarantują dodatkowa ochronę przed wpływem cząstek ściernych, znajdujących się w pompowanym medium.
  • Podnośnik oleju – rozwiązanie opatentowane przez firmę Tsurumi. Pompy zanurzeniowe Tsurumi o mocy powyżej 0,4 kW są wyposażone w podnośnik oleju, który gwarantuje skuteczne smarowanie górnego uszczelnienia nawet w przypadku mniejszych ilości oleju w komorze.
  • Zwór odpowietrzający – jest zastosowany w jednostkach z bocznym wypływem i gwarantuje zabezpieczenie przed powstawaniem pęcherzy powietrza w pompie.
  • Zabezpieczenie termiczne – zainstalowane na przewodzie pierwotnym w pompach jednofazowych, oraz na każdym przewodzie fazowym w pompach trójfazowych. Zapobiega uszkodzeniom silnika, w wyniku przegrzania.

Mamy tutaj więc wykorzystane nowoczesne rozwiązania technologiczne, które skutecznie przyczyniają się do zwiększenia wydajności i bezpieczeństwa pracy pompy. Można powiedzieć, iż pompy zanurzeniowe Tsurumi, będą dzięki zastosowaniu tych rozwiązań jednymi z lepszych, dostępnych aktualnie na rynku w tym zakresie cenowym.

Podsumowanie

Generalnie, można powiedzieć, iż pompy zanurzeniowe Tsurumi to nowoczesne jednostki występujące w wielu różnych wariantach konstrukcyjnych. Dostępne są w kilku zakresach mocy, zasilane zarówno jednofazowo jak i trójfazowo. Wdrożenie tego typu pomp do pracy w firmach budowlanych, z całą pewnością zagwarantuje nam wyższy poziom wydajności przy pracach typowo odwodnieniowych. Poza tym, tego typu jednofazowe pompy zanurzeniowe charakteryzują się bardzo dobrym stosunkiem ceny do jakości. Są one stosunkowo przystępne cenowo, co także ma bardzo duży wpływ na poziom ich popularności w firmach budowlanych i nie tylko.

Naczelna

Dodaj komentarz