MAGIX SOFTWARE GMBH

Jesteś miłośnikiem kina, sam tworzysz amatorskie produkcje? W takim razie dobrze wiesz, że ciężko jest znaleźć dobre narzędzie do edycji materiałów wideo. Wiele programów zapewnia ciekawe opcje, jednak często są to niedopracowane produkty. Zupełnie inaczej jest w przypadku VEGAS Pro 18, stworzonego przez studio Magix Software Gmbh. Jego funkcje poznasz z dzisiejszego artykułu.

Pro, czyli zawodowiec

Najnowsza odsłona tego znanego i cenionego oprogramowania skierowana została do osób zawodowo zajmujących się obróbką materiałów video, jak i zaawansowanych amatorów. W zestawie znajdują się następujące programy:

  • Oprogramowanie VEGAS Pro 18 – edytor oparty na osi czasu;
  • SOUND FORGE Pro 14 – wyjątkowe narzędzie do manipulacji dźwięku;
  • VEGAS Prepare – świetnie zorganizowane zarządzanie mediami.

Wersja Pro tego oprogramowania zapewnia jeszcze więcej. Dostępne są takie opcje jak:

  • Obsługa wielu formatów plików – bardzo wygodna rozwiązanie. Pozwala na korzystanie z bogatej biblioteki multimediów;
  • Możliwość importowania elementów zewnętrznych, takich jak obrazy, dźwięki – możesz tworzyć wyjątkowe efekty specjalne w szybki i prosty sposób;
  • Łatwe publikowanie stworzonych prac na wielu portalach społecznościowych – bez potrzeby dodatkowych programów z poziomu menu wewnątrz aplikacji;
  • Tworzenie profesjonalnych materiałów reklamowych, filmów pełnometrażowych czy też reportaży – Twoje produkcje wyglądają jak prace profesjonalnych twórców z wieloletnim doświadczeniem.

Wybierz rodzaj nośnika

Co ciekawe, producent przewidział dwie możliwości zakupu tego oprogramowania. Jedna to tradycyjny sposób za pomocą nośnika fizycznego, czyli płyty CD. Jeżeli wolisz jednak bardziej nowoczesne i szybsze rozwiązanie, to możesz zdecydować się na zakup wersji elektronicznej. Ma ona kilka istotnych zalet:

  • Po jej zakupie na swój adres e-mail otrzymujesz link do pobrania pliku, oraz unikatowy kod produktu, stanowiący jednocześnie potwierdzenie zakupu licencji. Po ściągnięciu program jest instalowany na Twoim komputerze;
  • Twoja kopia jest bezpieczna – w wypadku ewentualnej awarii komputera i utracenia danych, wystarczy ponownie ściągnąć dany plik instalacyjny, zainstalować oraz podać kod.

Co ważne producent zdecydował się na udzielenie użytkownikowi wieczystej licencji, co oznacza, iż nie trzeba jej co jakiś czas opłacać od nowa. By stać się posiadaczem tego wyjątkowego programu, należy odwiedzić stronę https://www.vebo.pl/magix-software lub https://www.vebo.pl/magix-vegas-pro, gdzie znajdują się wszystkie niezbędne do zakupu informacje.

Naczelna

Dodaj komentarz