Na czym polega mezoterapia TMT?

Mezoterapia to jeden z najpopularniejszych nieinwazyjnych zabiegów, mający na celu zapobieganie procesom starzenia się skóry. Opiera się on na transporcie substancji (za pomocą igieł lub innych narzędzi), które mają możliwość leczenia zmarszczek, cellulitu, rozstępów czy wiotkości i przebarwień skóry. W ostatnich latach rosnącym zainteresowaniem cieszy się mezoterapia TMT. Na czym ona polega?

Mezoterapia TMT – co warto wiedzieć?

Mezoterapia TMT to forma bezigłowego zabiegu, co jest szczególnie istotne w przypadku osób nieprzepadających za zastrzykami. Zamiast nich wykorzystuje się elekroforoporację- czyli kombinację elektroporacji i elektroforezy. Oba te zjawiska zachodzą w tym samym czasie, co pozwala na znaczące zwiększenie przepuszczalności skóry, a także ilości i głębokości penetracji substancji aktywnych aplikowanych zewnętrznie. Zabieg jest skuteczny i bezpieczny, gdyż jego programy oparte są na powszechnie znanych w medycynie estetycznej substancjach.

Programy zabiegowe mezoterapii TMT

Mezoterapię TMT można podzielić na 7 zabiegów estetycznych, dla których zostały opracowane specjalne programy. Należą do nich program
antycellulitowy i na cellulit zlokalizowany, na rozstępy, na przebarwienia, a także ujędrniający, odmładzający i regenerujący skórę po opalaniu, na przebarwienia. Każdy z programów polega na skorzystaniu z innych kombinacji substancji, które najlepiej sprawdzą się w przypadku konkretnego problemu.

Gdzie wykonać zabieg mezoterapii TMT?

Wiele gabinetów kosmetycznych na terenie całego kraju wykonuje zabieg mezoterapii TMT. Mieszkańcy takich miast jak Bielsko-Biała, Jaworzno, Katowice, Kraków i ich okolic mogą udać się do centrum medycznego San-Medical, które cieszy się renomą oraz zaufaniem wielu klientów. Zabiegi wykonane są przez specjalistów, którzy dodatkowo dbają o odpowiednią atmosferę w gabinecie. Wszelkie wątpliwości rozwiane zostają podczas pierwszego spotkania i wywiadu, kiedy to kosmetolog zbiera niezbędne informacje. Więcej szczegółów można znaleźć na https://www.san-medical.pl/oferta/medycyna-estetyczna/beziglowa-mezoterapia-tmt/.

Mezoterapia TMT to bezpieczna i skuteczna metoda odwracania skutków starzenia się skóry lub ich opóźniania. W przeciwieństwie do większości procedur, nie powoduje ona obrzęku czy zaczerwienienia. Mezoterapię TMT można stosować na różne partie ciała, najczęściej wybór pada na twarz, szyję i dekolt. Może być ona wykonywana o każdej porze roku, także wtedy, kiedy zależy nam na szybkiej poprawie stanu naszej skóry.

Naczelna

Dodaj komentarz