Przeprowadzkowe Feng Shui – ogólne zasady

Feng Shui może mieć duże znaczenie przy przeprowadzce. Osoby kierujące się tą zasadą biorą pod uwagę istotne czynniki, takie jak data i sposób przeprowadzki. Niniejszy artykuł przybliży kilka zasad dotyczących przeprowadzek zgodnie z zasadami Feng Shui.

Znaczenie czasu przy przeprowadzce

Według Feng Shui istnieją przyjazne daty na wielkie zmiany. Daty te zależą od faz księżyca. Dni tego typu jest niewiele w roku, dlatego warto sobie wszystko wcześniej zaplanować. Najlepszym okresem na przeprowadzkę jest wiosna. Wynika to z faktu, że przyroda budzi się do życia, jest ciepło, a człowiek ma więcej energii życiowej płynącej z natury. Ludzie mają większą ochotę na pakowanie i zapoznawanie się z nowym otoczeniem gdy jest ciepło. Analogicznie najgorszym czasem na przeprowadzkę jest jesień, a w szczególności listopad. Zima też nie powinna być czasem przeprowadzki. Zimą ludzie nie wychodzą tak często z domów. Dlatego przeprowadzając się w tych miesiącach możemy być narażeni na poczucie samotności co w prosty sposób może zaburzyć harmonię.

Prostota kluczem do sukcesu

Zachowując proste zasady żyjemy w zgodzie z Feng Shui. Gdy już wybierzemy datę przeprowadzki przychodzi czas na pakowanie. Należy pamiętać aby spakować się nie później niż do południa, zachowując przy tym minimalizm. Oznacza to, że im mniej rzeczy zostanie spakowanych tym lepiej. To też dobry moment na pozbycie się starych, zniszczonych czy bezużytecznych rzeczy. Reguły Feng Shui nakazują, aby na trzy dni przed wprowadzeniem się do nowego miejsca zapalić światło, które powinno bez przerwy świecić się aż do momentu naszej przeprowadzki. Pierwszym pomieszczeniem jakie powinno być odwiedzone jest kuchnia, dobrze jest przygotować w niej słodkości wróżące szczęście mieszkańcom.

Organizacja

Przeprowadzka do Warszawy nie musi okazać się trudnym wyzwaniem. Na mazowieckim rynku istnieje wielu fachowców specjalizujących się w przeprowadzkach. Firma Aksel to renomowana firma świadcząca takie usługi. Przeprowadzki Aksel to gwarancja wysokiej jakości. Mając pewność, że jesteśmy w dobrych rękach jeżeli chodzi o transport naszych przedmiotów można skupić się na najistotniejszym, czyli na organizacji. Albowiem ważną zasadą jest, że do przeprowadzki należy zatrudnić osobę zarządzającą całym przedsięwzięciem.

Naczelna

Dodaj komentarz